Dua-Al Mezarlık Hizmetleri olarak Denizli'de ilk kez başlattığımız, resmi mezarlık bakım, onarım hizmetleri ve abonelik uygulamaları halkımız tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Girişimcilik ruhu ile atıldığımız hizmet sektöründe emin adımlarla ilerlerken, bugün sadece mezarlık bakım hizmetleri ile değil, mezarlık yapımı, onarımı, mermer beyazlatma, mezar taşı çeşitleri, her kesime ve her bütçeye uygun mezar çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Mehmet Emin YIKIM'ın Ankara, İstanbul gibi kentlerden esinlenerek Denizli'de uygulamaya koyduğu DUA-AL MEZARLIK HİZMETLERİ, kaybettiği yakınlarına son görevini eksiksiz yerine getirmek isteyenler için bulunmaz nimet. İster Denizli içersinde yaşıyor olun, isterseniz dünyanın öbür ucunda, yakınlarınızın mezarlarını Dua-Al Mezarlık Hizmetlerine emanet ettiğinizde gözünüz arkada kalmaz.

Misyonumuz:
Kaybettiğimiz yakınlarımıza son görevlerimizi tam anlamı ile yerine getirebilmek amacıyla mezarlıkların layık olduğu bakım ve temizliğe kavuşmasını sağlamak.

Vizyonumuz:
Dünya çapında mezarlıklara verilen önemi, hassasiyeti ve titizliği Türkiye halkı ile buluşturmak.

Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Fiyatlar Mezar Çeşitleri Basında Biz Bilgi Dağarcığı Dünyadan Kabirler Ziyaretçi Defteri İletişim


MEGA TASARIM